Anne Lagerheim
Arkitekt SAR/MSA, Resurssamordnare och projektstöd Certifierad kontrollant av tillgänglighet Tel: 08-690 29 16 anne.lagerheim@aix.se
Eva Göransson
Arkitekt SAR/MSA, vVD Personalansvarig Tel: 08-690 29 63 eva.goransson@aix.se
Gunilla Persson
VD, Arkitekt SAR/MSA Tel: 08-690 29 12 gunilla.persson@aix.se
Helena Ekelund
Arkitekt SAR/MSA, Kvalitets- och Hållbarhetsstrateg Föräldraledig Tel: 08-690 29 09 helena.ekelund@aix.se
Henrik Rheborg
CFO Tel: 08-690 29 75 henrik.rheborg@aix.se
Karin Lindgren Jeppsson
Arkitekt SAR/MSA Kvalitetsstrateg Tel: 08-690 29 67 karin.jeppsson@aix.se
Karin Löfgren
Ph.D Arkitekt SAR/MSA Hållbarhets- och Träbyggnadsstrateg Tel: 08-690 29 93 karin.lofgren@aix.se
Shilan Bahmani
BIM-ansvarig BYGGNADSINGENJÖR Tel: 08-690 29 60 shilan.bahmani@aix.se