Ann Hedlund Inredningsarkitekt SIR/MSA 08-690 29 22 ann.hedlund@aix.se
Annika Askerblom Arkitekt SAR SIR/MSA 08-690 29 95 annika.askerblom@aix.se
Carl Samuelsson Inredningsarkitekt MSA 08-595 002 19 carl.samuelsson@aix.se
Heli Vauhkala Inredningsarkitekt SIR/MSA 08-595 002 05 heli.vauhkala@aix.se
Lena-Lynch-inredningsarkitekt
Lena Lynch Inredningsarkitekt MFA 08-690 29 57 lena.lynch@aix.se
Lotta Cronsjö Gest Inredningsarkitekt SIR/MSA 08-690 29 50 lotta.gest@aix.se
Matilda Emricson Inredningsarkitekt MSA 08-690 29 41 matilda.emricson@aix.se
Momo Tham Inredningsarkitekt MSA 08-690 29 65 momo.tham@aix.se